Další bytové předávací stanice

Miroslav Rys
Miroslav Rys
18.03.2021

Na konci letošní zimní sezóny jsme dokončili zprovoznění několika bytových předávacích stanic v bytovém domě 1.máje čp.128 a získali tak nové odběratele, kteří se rozhodli pro spolehlivé dodávky z tepelného hospodářství.

V posledních 5 letech jsme takto připojili již několik desítek bytů, především v ulici Klostermannova, Smetanova a Palackého, jejichž majitelé přešli z vytápění na pevná paliva, z přímotopů či z elektrokotle, na odběr tepla z centrální soustavy teplovodů ve Vimperku. Obvyklá instalace bytové předávací stanice je umístění do sklepních prostor  majitelů bytů s vyvedením potrubí topení do bytu skrze nepoužívaný komín. Dodávku tepla je možné i kombinovat s přípravou teplé vody v bojleru.

Dodávka tepla v tomto menším bytovém domě je individuální pro jednotlivé bytové jednotky. Každý byt si může zvolit svůj vlastní počátek a konec topného období a také dodávka je měřena pro každý byt zvlášť, tedy se ušetří za rozúčtování.

Specifikem tohoto projektu v bytovém domě 1.máje čp.128 bylo, že jsme zároveň byli majiteli bytů osloveni i na montáž vnitřní otopné soustavy. Topenářské a instalatérské služby jsou již delší dobu součástí naší nabídky a v letošním roce roste poptávka po výměně termostatických hlavic, radiátorů, plynových kotlů a dalších topenářských pracích.

Bytová předávací stanice

Bytová předávací stanice bez krytu. Možné instalovat do vnitřních prostor i s krytem či přizpůsobit dostupnému prostoru.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

PF 2021

Přejeme všem našim zákazníkům klidné svátky s maximální pohodou (nejen tepelnou) a vše dobré v roce 2021! S našim partnerem, Město Vimperk, budeme v příštím roce pracovat na dalších energetických…

Miroslav Rys 16.12.2020

Teplo a Voda pod kontrolou

Chtěli by jste dostat zprávu, když Vám v areálu uniká voda z rozvodu vody či jste zapomněli vypnout vodu na zahradě? Chcete mít podrobné hodinové či denní údaje o spotřebě?…

Miroslav Rys 04.12.2020