Další bytové předávací stanice

Miroslav Rys
Miroslav Rys
18.03.2021

Na konci letošní zimní sezóny jsme dokončili zprovoznění několika bytových předávacích stanic v bytovém domě 1.máje čp.128 a získali tak nové odběratele, kteří se rozhodli pro spolehlivé dodávky z tepelného hospodářství.

V posledních 5 letech jsme takto připojili již několik desítek bytů, především v ulici Klostermannova, Smetanova a Palackého, jejichž majitelé přešli z vytápění na pevná paliva, z přímotopů či z elektrokotle, na odběr tepla z centrální soustavy teplovodů ve Vimperku. Obvyklá instalace bytové předávací stanice je umístění do sklepních prostor  majitelů bytů s vyvedením potrubí topení do bytu skrze nepoužívaný komín. Dodávku tepla je možné i kombinovat s přípravou teplé vody v bojleru.

Dodávka tepla v tomto menším bytovém domě je individuální pro jednotlivé bytové jednotky. Každý byt si může zvolit svůj vlastní počátek a konec topného období a také dodávka je měřena pro každý byt zvlášť, tedy se ušetří za rozúčtování.

Specifikem tohoto projektu v bytovém domě 1.máje čp.128 bylo, že jsme zároveň byli majiteli bytů osloveni i na montáž vnitřní otopné soustavy. Topenářské a instalatérské služby jsou již delší dobu součástí naší nabídky a v letošním roce roste poptávka po výměně termostatických hlavic, radiátorů, plynových kotlů a dalších topenářských pracích.

Bytová předávací stanice

Bytová předávací stanice bez krytu. Možné instalovat do vnitřních prostor i s krytem či přizpůsobit dostupnému prostoru.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

PF 2021

Přejeme všem našim zákazníkům klidné svátky s maximální pohodou (nejen tepelnou) a vše dobré v roce 2021! S našim partnerem, Město Vimperk, budeme v příštím roce pracovat na dalších energetických…

Miroslav Rys 16.12.2020

Detektivní práce údržby

Na konci února jsme zaznamenali potřebu doplňování vody do systému. Monitorovací systém teplovodů však neukazoval na žádnou poruchu na síti, tak jsme nejprve procházeli starší části sítě, které nejsou vybaveny…

Miroslav Rys 12.03.2021