Havarijní linka +420 724 322 335

O nás

Provozujeme tepelné hospodářství a domovní kotelny ve Vimperku a Lenoře. Centrální zásobování teplem má ve Vimperku dlouholetou tradici a prošlo postupným vývojem od uhelných zdrojů s parním rozvodem až po dnešní stav výroby tepla v hlavním zdroji na dřevní biomasu, plynové kogeneraci a špičkovém zdroji na plyn a topný olej.

Rozvody v délce 8,6 km jsou moderní předizolované dvoutrubkové potrubí s předávacími stanicemi pro jednotlivé objekty. Teplá voda je připravována přímo v zásobovaných objektech. Pro jednotlivé objekty je možné zvolit individuální topnou křivku a stanovit délku topného období (je možné individuálně přitápět i v létě). Veškerá údržba, obsluha a revize jsou obsaženy v ceně tepla.

Spokojenost našich zákazníků je naším hlavním cílem, proto pokud pro Vás můžeme cokoli udělat nebo přizpůsobit naše služby Vašim potřebám, neváhejte nás prosím kdykoli kontaktovat. Při provozování tepelných hospodářství klademe důraz na kvalitu našich dodávek tepelné energie tak, aby naši zákazníci plně využívali výhod centrálního zásobování teplem.

Komfortní teplo z biomasy